منبع : www.AsanDownload.comهمه ما می دانیم که تماشای ماهی ها چقدر می تواند در آرامش بخشیدن به انسان ها کمک کند. همه ما دوست داریم زیباترین ماهی ها را با زیباترین آکواریوم در محله زندگی خود داشته باشیم و از تماشای رقص آن ها در آب لذت ببریم. اما خوب به دلایل مختلف این امکان شاید وجود نداشته باشد. خوب چاره ای دیگر ما پیش روی شما قرار می دهیم. با دانلود یک محافظ صفحه نمایش با یک تیر چند نشان را بزنید. از تماشای ماهی های زیبا در آکواریوم مانیتور خود لذت ببرید و از سوختن پیکسل های مانیتور خود جلوگیری کنید.
این محافظ صفحه نمایش که Dream Aquarium Screensaver نام دارد با محیط گرافیکی فوق العاده زیبا ماهی هایی فوق العاده را به حرکت در آورده و باعث ایجاد لحظاتی آرامش بخش با تماشای رقص ماهی ها می گردد. این آکواریوم به صورت کاملا سه بعدی بوده و در همه جهات ماهی ها و متعلقات درون آکواریوم را به نمایش درمی آورد ، همه این زیبایی ها با صداهای قطرات آب زیبایی دوچندانی پیدا می کند.

قابلیت های کلیدی نرم افزار Dream Aquarium Screensaver v1.1770:- اسکرین سیوری بسیار زیبا و متفاوت نسبت به دیگر محافظ صفحه نمایش ها- موزیک بسیار زیبا و موزون با محیط محافظ صفحه نمایش
- وجود انوع ماهی ها با طرح ها  و رنگ های مختلف
- سازگاری با تمامی نسخه های ویندوز 
- محیطی سه بعدی در این محافظ صفحه نمایش
- سرعت بالا در لود شدن 
- حجم پائین
- و ...


 دانلود -  7.95 مگابایت | لینک کمکی
 پسورد فایل زیپ : www.asandownload.com


X